Web Tasarım

Web Tasarım

Mocrea Web Tasarım

Mocrea web tasarım ajansı olarak seçkin, benzersiz, ama uygun ve güncel web tasarım ara yüzlerine uygun olarak işler yapmaktadır. Bu prensip Mocrea Web tasarımının en önemli kültürünün temeli olarak faaliyete geçmiştir.

Grafik tasarım ile birlikte animasyonlu görsellerin, ahenk ile uyumunu sağlayabilen, içerik olarak ta verilmek istenilen mesaj ve bilgilerin estetik ve teknik olarak mükemmel seviyede olmasını sağlayacak şekilde işler çıkartmaktadır.

Mocrea Süreçleri;

Mocrea web tasarım ajansı, kurumsal web siteleri veya e-ticaret projeleri kapsamında sipariş işlemleri süreçlerini adım adım uygulamaktadır. Firmaları çok iyi analiz edebilen ve beklentilerine ulaşmak istedikleri hedefleri algılayarak harekete geçmektedir.

Alınan izlenim ve düşünceler müşterilerimiz ile paylaşılmakta ve kreatif olarak yaratıcılık yetenekleri ve birikimleri web tasarım hizmet süresince planlanmış olan projelere yansıtılmaktadır.

Genel olarak tasarımı yapılacak olan konseptler, alt sayfa duruşlarının belirlenmesi, Kod yapısı ile tasarım uyumlaştırılması, Kod yapısı geliştirilmesi, Testler, Geçiş işlemleri, Veril girişleri, Eksiklik ve hatalara karşı sorumluluk aşamaları geçilmektedir.

Tüm bu aşama sırasında, iş akıcı bakımından doğru olarak analiz ve işleyişi açısından Mocrea web tasarım ajansı, müşterilerinin tam olarak bilgisini almakta ve projelendirme aşamasında birlikte çalışmayı teklif etmektedir.

Web tasarım işleminin yapılması, teknik olarak projenin ön kısmıdır. Sadece web tasarım yaptırılması yeterli değildir. Yaşamı ve yayılma süresi içerisinde en az web tasarımın yapılması kadar büyük önem ifade etmektedir.

Bu proje kapsamı içerisinde;

  • Web sitesinin yaşatılabilmesi adına, Mocrea web tasarım ajansı sizlere özel içerik yönetim sistemlerini geliştirmekte ve içerik yönetim sisteminin eğitimini vermektedir.
  • Web sitesinin yaşatılması ve yapılması sırasında, hedef ziyaretçilerinde sağlanmaması halinde eksik kalmış olacaktır. Bu sırada devreye internet reklamcılığı devreye girmeli ve arama motorları dostu olan SEO alt yapılandırılmasına gidilmesi gerekmektedir. Bu süreç oldukça çaba sarf edeceği üzere, uzman ekiplerce yapılmasında fayda olacaktır.

Mocrea web tasarım hizmetleri sizlere en iyi hizmeti sunarak, sizleri memnun etmeye odaklanmış firma olarak karşınıza çıkmaktan onu duyacaktır.

Web Tasarım