Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Bazı kesimlerin iletişim danışmanlığı olarak gösterdiği bazı kesimlerinde sosyal medya danışmanlığı olarak nitelendirmiş olduğu sosyal medya danışmanının kuruma veya müşterisine markasının ve işinin sosyal medya üzerinde neler yapılabileceği konusunda düzenlenen veya uygun olarak planlanan stratejileri aktif ederek müşterilerimize sunmuş olduğu hizmete denilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize Mocrea firması olarak sosyal medya danışmanlığı yaparak ürün veya hizmetlerinizi sosyal medya dünyası üzerinde tanıtmak ve danışmanızı sağlayabilmek aynı zamanda öncülük edebilmeniz için çalışmalar yapmaktayız.

Mocrea firması olarak sizler için düzenlemiş olduğumuz ve uygulayacağımız hizmetlerden bazılarını sizlerle paylaşalım.

Mocrea firması olarak sosyal medya danışmanlığı hizmetlerinde neler yapılıyor?

  • Markanıza veya firmanıza ait sosyal medyaların hesapları açılarak optimize edilir. Düzenleme işlemleri sonucunda aktif hale getirilir.
  • Rakip firmalar üzerinde yapılan çalışmalar sürekli olarak analiz edilir ve eksikliklerin çıkartılarak kendi sosyal medya sitelerimiz üzerinde uygulanması sağlanır.
  • Sosyal medya sayfaları üzerinde yer alan hayran kitlesi üzerinden gelen yorumlar ve beğenilerin metrikleri ve rapor halinde reklam veren kişilere sunulur.
  • Sosyal medya üzerinde sürekli var olabilmeniz adına aktif olarak araştırmalar ve çalışmalar yapılır.
  • Markanıza ait olan ürünlerin yapılan çalışmalar doğrultusunda dolaylı yönden ortama sunularak satışlarınıza etki edilmesi sağlanır.

Bir sosyal medya danışmanlığı hizmeti alırken firmamız Mocrea üzerinde yapılan hizmetleri sizlere kısaca aktarmış olduk. Firmamız Mocrea bu alan üzerinde uzman kadro ve ekipleriyle birlikte sizlere her daim 7/24 hizmet vermektedir.

Öncelikli hedeflerimiz arasında yer alan ve hizmet kalitesini her fırsatta yukarı çekerek siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizden memnun olabilmeniz adına doğrusal ve anlık olarak vermiş olduğumuz desteklerle memnuniyetinizi sağlıyor ve bu işlem sonucunda sizlerin memnun olduğunu görmek bizlere huzur vermektedir.

Mocrea Web tasarım, mobil uygulamaları ( ios ve Android ), yazılım geliştirmeciliğinin yanı sıra sizlere sosyal medya danışmanı olarak ta hizmetlerine devam edecek olup, ilk gün ki hedeflerinden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğini bildirmek istiyoruz.

Sosyal Medya Hizmeti