Seo

Seo

Seo

Seo hizmetleri, arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlama teknik ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra editörlük hizmetlerini de kapsamaktadır. Seo hizmetleri, kategori bazında detayına inecek olursak, 7 ana temel başlık adı altında incelenmektedir.

  • On Page SEO (Sayfa İçi Optimizasyonlar)
  • Backlink Profilini İnceleme ve Temizlik işlemleri
  • Rakip Analizi hesaplama
  • Pazar Araştırması (Anahtar Kelime Seçimleri)
  • İçerik Geliştirmeleri
  • Link İnşası kurmak
  • Kontrol ve Raporlama sunmak

ON PAGE SEO (SAYFA İÇİ OPTİMİZASYONLAR)

SEO olarak, bir web sitesinin SEO anlaşması yaptığımız zamanda, ilk adım olarak her zaman site içi optimizasyonişlemi olmaktadır. Hatasız ve günümüzün standartlarına uygun olan güncel SEO kuralları içerisinde web sitesinde yer alan eksiklikler ve hataların giderilmesi adına bir rapor hazırlamaktayız. Kişisel olarak veya oluşturduğunuz kadro içerisinde yazılım ekibiniz yok ise ve web siteleriniz açık kaynak kod ile tasarlanmışsa bu güncellemeler tarafımızdan da gerçekleştirilmekte ve sonuçlar tarafınıza raporlanma işlemiyle başlamaktadır.

Sayfa içi optimizasyonlar, son derece tecrübe sahibi olduğumuz ve çok da severek yaptığımız ilk adım olarak işlemlerimize başlayan bölümdür. Elbette bazı projeler üzerinde, tüm raporladığımız eksik ve hataların giderilmesi çok kolay olmuyor olsa da, raporlarımız üzerinde yer vermiş olduğumuz maddelerin önem sırasına göre değişikliklerin yapılmasında sizlere yardımcı olmaktayız.

BACKLİNK PROFİLİ İNCELEMELERİ ( TEMİZLİK )

Sayfa için optimizasyonların tamamlanmasına müteakip 2. adımımız sitenin backlink profilini incelemek olacaktır. Siteniz henüz yeni veya birkaç aylık bir siteyi içeriyorsa muhtemelenbacklinkprofiliniz %99 temiz olarak karşımıza çıkacaktır.

Daha önce bir SEO firması ile çalışma gerçekleştirmişse ve ya kendi bünyeniz ile birlikte bir backlink çalışması gerçekleştirmişseniz, link profiliniz muhtemelen sağlıksız olacaktır.

Backlink profilinizi ve anchortext yoğunluğunuzu ölçebilmek adına, tüm dünya üzerinde kullanılan ve çokça popüler olan Majesticseo, Ahrefs ve Open Site Explorer gibi profesyonel araçların yanı sıra Google Webmaster Tools’u kullanarak kontrol işlemlerini gerçekleştirmiş oluruz..

Sitenize gelen bağlantıları, tek tek incelenir, bağlantıların veriliş şekli ve biçimleri kontrol edilir, anahtar kelimeler üzerinde bağlantı veren siteler veya aldığınız backlink sayılarına göre listeleme işlemi yapılarak sizlere iyi ve kötü olduklarına dair bilgiler gerçekleştiririz.

Bahsetmiş olduğumuz On PageSeo ve Backlink Profil inceleme ve temizlik işlemleri sonrasında uygulayacağımız, Rakip analiz hesaplamaları, hedef göstereceğimiz anahtar kelimeler ve içerik geliştirmeleri doğrultusunda link inşaları kurarak ayrıntılı bir şekilde sizlere raporlama sunarak Seo işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Seo Hizmeti