Bulunduğumuz dönem herkesin bildiği gibi teknoloji dönemi. Bireyler teknolojinin verdiği imkanları sonuna kadar kullanmaktadır. Özellikle Türkiye'de akıllı telefonlar, sosyal medya ağları, trend yenilikler bağımlılık derecesinde kullanılmakta ve çok çabuk bir şekil de benimsenmektedir.
Kurumlarda, teknolojinin nimetlerinden faydalanmalı ve müşteri kitlesini teknoloji sayesinde daha da fazla düzeyde arttırmalı ve yatırımlarını teknoloji alanında yapmalıdır.

Herkesin bildiği gibi ülkemizin %60'ı aktif internet kullanıcısı, kullanıcıların kullandığı tarayıcıların giriş sayfaları Google diyebiliriz. İnsanlar ihtiyaçlarını, sorunlarını, eğlencelerini Google arama motorunda arayarak ulaşmaktadır. Sizlerde bu yüzeysel bilgi dahilinde hareket edebilirsiniz. Gerçek hayatta yapacağınız pazarlama, internet üzerinden yapacağınız pazarlamaya nispeten daha ucuz ve daha hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Yeni anayasa güncellemesiyle birlikte, vergiye tabii olan kurumların internet sitesi olma zorunluluğu var. Burada internet sitenizi herhangi bir ajansa veya tanıdık bir arkadaşınıza yaptırmakta sıkıntı yok. Ama sizlere tavsiyemiz kesinlikle internet sitenizi basit bir şekilde hazırlayıp yayına almamanız konusunda olacaktır.
Sanal dünya büyük bir okyanus ve burada sadece ufak bir sal yapıp gezinmekle cirolarınızı arttıramazsınız. İnternet sitenizi yayına aldıktan sonra kesinlikle pazarlama ve tanıtım çalışmaları yaparak işinizi büyütme olanağını kesinlikle denemeli ve hedeflerinize sağlam adımlarla ilerlemelisiniz.

Mocrea olarak, sanal dünyada sizleri temsil ederek, gerçek müşteri kitlenizi yakalamanızı ve firmanızı kendi sektöründe ilerlemesini sağlayabiliriz. Hizmetlerimizden biri olan web tasarım ile zorunluluğu bulunan internet sitenizi yapıyor ve isteğiniz doğrultusunda danışmanlık veya pazarlama hizmeti sunuyor. Özellikle bahsettiğimiz gibi basit bir internet sitesi oluşturmadan önce, web tasarım hizmetimizden yararlanmalı ve müşteri kitlenizi arttırmalısınız.

Yaratıcı fikirlerimiz ve pazarlama stratejilerimizle yararlanan 50+ kurumsal firma bulunmakta ve bir çoğu hedefledikleri müşteri kitlesine sağlam adımlarla ilerliyorlar yada çoktan hedeflerine ulaştılar. Kurumsal web tasarım ile sizlere engin tecrübelerimizi sunuyor, son teknoloji ile oluşturulmuş web siteleri yaparak, rakiplerinden daha prestijli olmanızı sağlıyoruz. Pazar analizlerini sizlerin yerine yaparak en verimli planlamayı oluşturuyor ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.